Hakkımızda

KUAFORDEKORASYONU IZMIRAKUAFORTASARIM HAKKIMIZDA

Güç, istikrar ve kalite… 

Yalnızca 15 yılda, kuaför dekorasyonun’ da bir dünya markasına dönüşen İzmira Tasarım‘ ın, başarılarla dolu hikayesinden başrolü, bu paha biçilemez değerler paylaşmaktadır.

Temelleri, 2007 yılında, dünyanın sayılı mobilya kentlerinden İZMİR – Karabağlar’da atılan İzmira Tasarım; küçük bir atölyeden 4 kıtaya uzanan başarı öyküsüyle iş dünyasının tüm aktörlerine ilham vermektedir. İstihdamdan AR-GE’ye, üretimden satış ve pazarlamaya kadar her alanda attığı güçlü adımlarla İzmira Tasarım; günümüzde, ulusal ve uluslararası mobilya pazarının önde gelen oyuncuları arasında yer almaktadır.

MİSYONUMUZ

İzmira Tasarım‘ın Misyonu; yurtiçi ve ihracat pazarındaki hedef kitlelere erişilebilir fiyatlar ile kaliteli mobilyalar üreterek hem istihdam sağlamak, hem de Türk ekonomisine katma değer sunmaktır.

VİZYONUMUZ

Müşteri istek, ihtiyaç ve beklentileri, tüm süreçlerinin odak noktası olan İzmira Tasarım‘ ın Vizyonu; farklı segmentlerdeki müşterilerin sesini dinleyerek, onların beklentileri doğrultusunda ürünler  tasarlamak ve bu ürünleri geniş kitleler ile hızla buluşturarak marka bilinirliği ve itibarını sürekli arttırmaktır.

Kuaför salonu dekorasyonu konusunda uzmanlaşmış ekibimizle, 10 yılı aşkın bir senedir sektörde faaliyet göstermektedir. Bir mimarlık şirketi olan firmamızın prosedürleri ise aşağıdaki şekilde işlemektedir. Kuaför salonu açmak isteyen kişilere hizmet birebir olarak verilmektedir. Dolayısı ile, hizmet almak isteyen kişiler web aracılığıyla ya da doğrudan telefon numarasıyla iletişim kurar. Bunula birlikte işlem hakkında bilgi almak için firmamızla randevulaşırlar. Firmamız ve müşteri arasında yapılan görüşmeler sonucu müşteri de salonun tasarımını yapmak isterse, firmamız koltuklardan ışıklandırmalara kadar her şeyi sıfırdan tasarlamakta ve dükkan sahibine teslim etmektedir. Kişilerin tercihlerine göre farklı dekorasyonlar oluşturulması da mümkündür. Dikkat çekecek bir tasarım yapılması firmamızın amaçları arasında bulunur.

Markalarımız

izmirakufortasarim.berberdekorasyonu 2
Qualife SITE LOGO.200 200x68 1

Haber Bültenimize Abone Ol.

error: Görsel indirilemez.